Recenzie o Oculear

 • Milan
  Okuliarnatý ma zavolali zo školskej lavice. Keď som sa stal vrcholovým manažérom, rozhodol som sa prejsť na šošovky. Tí, ktorí ich nosia, ma pochopia: pálenie a začervenanie očí sa stali stálymi spoločníkmi. Ale moja žena si kúpila kvapky Oculear a teraz nevyzerám ako človek s chronickým nedostatkom spánku.
  Oculear
 • Eva
  Často si musím brať zošity svojich študentov domov. Kontrolujem ich, keď dokončím domáce práce. K večeru sa písmená vzďaľovali a zaostrovanie bolo ťažšie. Kamarát poradil kvapky oculear a na pol roka problém zmizol.
  Oculear
 • Eva
  Keď som si v tridsiatke všimol, že ma pri zmene počasia mučí očný tlak, znepokojil som sa! Pracujem na železnici a takáto „nefunkčnosť" môže viesť k trestnej zodpovednosti. Lekárnik mi odporučil Oculear a teraz sa už nebojím zmeny ročných období.
  Oculear
 • Jana
  Študentský život a štúdium v noci urobili svoje. Do štvrtého roku únava očí narástla natoľko, že pod umelým osvetlením sa začali samy zatvárať. Ale moja mama zazvonila na poplach a dostal som od nej kvapky Oculear. Teraz bez nich nemôžem ísť na univerzitu!
  Oculear
 • Marta
  Mojou úlohou je meniť vzhľad a štýl. Make-up je niečo, čo je spojené s profesionálnou činnosťou. Maskara, šípky, tiene - to všetko vyvolalo zhoršenie videnia. Lekár mi predpísal kvapky Oculear a teraz som späť v rade.
  Oculear
Užívateľské hodnotenie Oculear
4.5
30