Skúsenosti s používaním Oculear

Spätná väzba na používanie kvapiek na zlepšenie videnia od Jana z Varšavy

Moja recenzia používania a príbehu očných kvapiek Oculear začína po vážnom zhoršení kvality videnia, začervenaní očí, ktoré neprešlo ani cez víkend. Lekár odporučil tento liek, pretože sa vyrába už mnoho rokov a je veľmi úspešný pri liečbe očných chorôb.

Je ťažké kúpiť?

Liek sa predáva na oficiálnej webovej stránke vývojára lieku, kúpil som si dve fľaše naraz.

Potrebujem na nákup kvapiek recept?

Lekár mi najprv povedal, že recept na Oculear nie je potrebný, povedal mi, ako ho používať. Z vlastnej skúsenosti som zistil, že je to naozaj tak. Predávajú sa bez lekárskeho predpisu, ale je lepšie konzultovať s lekárom vopred a potom začať používať liek.

cena

Náklady na liek sú prijateľné vzhľadom na priemerný život vo Varšave, liek sa kupuje bez väčších ťažkostí. Môžete si vziať niekoľko fliaš vopred, pretože trvanlivosť je pomerne dlhá.

Dávkovanie a moje skúsenosti

Moja skúsenosť so Oculear sa ukázala ako pozitívna, liek sa užíval 50 dní, 2x denne.

pred a po liečbe kvapkami Oculear

Týždeň po aplikácii Oculear je cítiť uvoľnenie, zmierňuje sa bolesť a únava očí. Veľa pracujem za počítačom, takže podľa lekára práve únava očí vyvoláva začervenanie očí a zníženie zrakovej ostrosti.

Spočiatku nedošlo k žiadnym zmenám, pokiaľ ide o zlepšenie videnia, až v polovici piateho dňa sa všetko dramaticky zmenilo! Obrátil som pozornosť na to, že bez problémov vidím nápisy na monitore už z diaľky.

To ma zaujalo, skontroloval som a uvedomil som si, že teraz môžem ľahko vidieť všetko, čo je napísané, vo vzdialenosti 2-3 metrov odo mňa. Predtým som počas niekoľkých dní liečby nevidel viac ako jeden a pol metra, ako pre mňa - to je vynikajúci výsledok.

Po mesiaci používania Oculear som si uvedomil, že moja predchádzajúca vízia bola takmer úplne obnovená. Samozrejme, už to nebolo také ostré ako v minulosti, ale napätie v očnom okolí bolo preč, mohla som pokojne pracovať za počítačom, chodiť a robiť domáce práce, pričom ma zrak nesklamal.

Lekárovi som povedala o výsledkoch, pochválil ma, že som dodržala všetky pravidlá. Výsledok plánujem opraviť za 1-2 mesiace!

Moje závery

Môžem odporučiť tento liek. Oculear plne odôvodňuje svoju cenu vďaka kvalite a skutočnej účinnosti po aplikácii. Liek mi pomohol úplne sa zbaviť pocitu pálenia a začervenania očí a zlepšiť videnie za 10 dní, za čo som naozaj vďačný! Kurz plánujem zopakovať o niečo neskôr.